Fuvarszervező

Otthonosan mozogsz a logisztika világában és nyitott lennél egy valódi értékek mentén működő cégnél teljesíteni?
Szeretnél egy lendületes, vidám hangulatú nemzetközi csapat tagja lenni?
Ambícióval és a szállítmányozái üzletág iránti elkötelezettséggel rendelkezel?
Ne keress tovább!
NÁLUNK A HELYED!

Kik vagyunk?

A J.S. Logistics Kft. egy német tulajdonban lévő, Magyarországon 15 éve jelenlévő, dinamikusan fejlődő logisztikai cég.

Mire vagyunk büszkék?

Az eredményeink….

  • Magyarország TOP 100 szállítmányozó cége közé tartozunk
  • Stabilan és nyereségesen működünk 15 éve Magyarországon
  • Világmárkákkal dolgozunk
  • Erős nemzetközi háttérrel rendelkezünk

A munkastílusunkra:

  • Profik vagyunk a szakmában, de tudjuk, hogy fejlődni elengedhetetlen és szükséges – ezért minden nap teszünk érte
  • Nálunk az eredmények számítanak, teret adunk a kreativitásodnak, segítünk megvalósítani az ötleteidet, melyek a közös célt szolgálják.
  • A kiváló teljesítményt elvárjuk, de rugalmasak vagyunk a munkaidő kereteit illetően
  • Fontos számunkra, hogy jól érezd magad a csapatban, ezért odafigyelünk rád, és értékeljük a teljesítményed,
  • Számíthatsz ránk szakmailag, segítünk a fejlődésben, de akkor is, ha valamilyen nem várt élethelyzetbe kerülsz.

Amit a pozícióhoz kínálunk:

  • Modern, jól felszerelt irodát (étkező, kávé, gyümölcs, ásványvíz)
  • Kiszámítható, versenyképes jövedelmet
  • Cafeteriát
  • Munkába járási támogatást
  • Kihívást jelentő feladatokat
  • Valós fejlődési, és szakmai karrier lehetőséget

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (logisztikai szakirány előny)
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat a szállítmányozás területén
  • Angol vagy német nyelv középfokú ismerete (olasz nyelv társalgási szintű ismerete előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Téged keresünk, ha sajátodnak érzed az alábbi képességeket:

  • Logikus gondolkodás
  • Jó szervezőkészség
  • Ügyfél központú kommunikáció
  • Cél- és eredményorientált, proaktív hozzáállás
  • Dinamikus munkatempó
  • Terhelhetőség
  • Csapatjátékos, nyitott személyiség
Főbb szakmai feladatok:

·         Nemzetközi közúti szállítmányozási feladatok szervezése, bonyolítása

·         Napi fuvarfeladatok kiosztása

·         Szállítmányok nyomon követése, felmerülő problémák kezelése

·         Új ügyfelek felkutatása

·         Alvállalkozói kör bővítése

·         Kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel

·         Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése

·         Saját vállalatirányítási rendszer használata

Munkavégzés helye: Budaörs
Munkaidő: 8 óra
Jelentkezéseket a melinda.szabo@jslogistics.eu   email címre várjuk fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével.

TOVÁBBI TARTALMAK
ÍRJON NEKÜNK!

    Adataim elküldésével elfogadom a J.S. Logistics adatvédelmi szabályzatát.