Nemzetközi és belföldes gépkocsivezető pozíciók

Gyakorlott gépkocsivezetőként állást keresel? Szívesen dolgoznál belföldi és nemzetközi viszonylatban egyaránt?

Ne keresgélj tovább, NÁLUNK A HELYED!

+36 70 3728164

gabor.kovacs@jslogistics.eu

Cégünk, a J.S Logistics Kft. német tulajdonú, Magyarországon 18 éve jelenlévő dinamikusan fejlődő logisztikai vállalat, melyhez az alábbi fuvarfeladatok ellátására keressük új kollégáinkat:

LEGÚJABB nyitott pozíciónk,  azonnali kezdéssel:

  • Német körfuvar mosonmagyaróvári indulással és érkezéssel – két héten keresztül minden második pihenő otthon, a harmadik hét német szálláson

Bérezés: Nettó 760.000-840.000 Ft /hó

További nyitott pozíciók új fuvarfeladatok indulása miatt április 2-ai kezdéssel:

  •  Győr-Duisburg-Győr viszonylat – 4 kezes járat

Bérezés: Nettó 800.000 Ft /hó + bejárási támogatás

  • Győr-Kecskemét-Győr viszonylat – NINCS hétvégi munkavégzés

Bérezés: Nettó 500.000 Ft /hó + bejárási támogatás

  • Mosonmagyaróvár – Kecskemét körfuvar minden hétköznap, napi hazajárással

Bérezés: Nettó 500.000 Ft /hó

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • „C+E” kategóriás jogosítvány
  • PÁV III kategória
  • Minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Digitális sofőrkártya
  • Nemzetközi GKI igazolvány
  • Megbízható és stabil személyiség

Előnyt jelent, ha győri vagy Győr környéki lakóhellyel rendelkezel.

Néhány szó a J.S. Logistics csapatáról, hogy jobban megismerj minket:

GÉPJÁRMŰPARKUNK jellemzői:

1-2 éves, korszerű, nagyfülkés, EURO 6 gépjárműpark • SCHMITZ, KRONE megatrailer pótkocsik • Kifogástalan műszaki állapot • Korszerű autópálya fizető eszköz minden járművön • Kredit kártyák azonnali fizetéssel vész esetére • Jól kiépített szervizhálózat, 0-24h assisstance szolgáltatás

MIRE VAGYUNK BÜSZKÉK?

Az eredményeink:

  • Sofőr kollégáink nagy része több mint 8 éve nálunk dolgozik
  • Magyarország TOP 100 szállítmányozó cége közé tartozunk
  • Stabilan és nyereségesen működünk több éve
  • Erős nemzetközi hátterünk van

A munkastílusunk:

  • Egyénre szabott
  • Nálunk kiemelten fontos és elismert a gépjárművezetői munkakör
  • Támogató kollégák és vezetők
  • Pontos, precíz: nálunk a bér kifizetése 25 év alatt még soha nem késett – (Az átlátható, egyszerű pontosan kiszámítható munkabérek átutalása minden hónap 9-ig történik.)

Úgy érzed, szívesen csatlakoznál hozzánk? Akkor kérünk, keresd kollégánkat, Kovács Gábort  +36 70 3728164-es telefonszámon vagy a gabor.kovacs@jslogistics.eu  e-mail-címen!

TOVÁBBI TARTALMAK
ÍRJON NEKÜNK!

    Adataim elküldésével elfogadom a J.S. Logistics adatvédelmi szabályzatát.