Junior diszponens állás

Karrierlehetőség, izgalmas feladatok, támogató közösség – ismerd meg a J.S. Logistics csapatát és csatlakozz hozzánk!

Kik vagyunk?

A J.S. Logistics Kft. egy német tulajdonban lévő, Magyarországon 18 éve működő dinamikusan fejlődő logisztikai cég.

Büszkék vagyunk:

Az eredményeinkre….

  • Magyarország TOP 100 szállítmányozó cége közé tartozunk – (23. hely 2022-ben)
  • Világmárkákkal dolgozunk
  • Erős nemzetközi háttérrel rendelkezünk

A munkastílusunkra:

  • Nálunk az eredmények számítanak, teret adunk a kreativitásodnak
  • A kiváló teljesítményt elismerjük
  • Rugalmasak vagyunk a munkaidő kereteit illetően
  • Támogatjuk a szakmai fejlődésed

JUNIOR DISZPONENSKÉNT az alábbi feladataid lesznek nálunk:

  • Nemzetközi közúti szállítmányozási feladatok szervezése, bonyolítása
  • Napi fuvarfeladatok kiosztása
  • Szállítmányok nyomon követése, felmerülő problémák kezelése
  • Saját gépjárműpark irányítása, fuvarfeladatok kiosztása, gépkocsivezetőkkel való kommunikáció
  • Kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése

A munkádért cserébe ezt tudjuk nyújtani neked:

  • Kihívást jelentő feladatok
  • Kiszámítható, versenyképes jövedelem, indulásként havi bruttó 500-550 ezer Ft
  • Béren kívüli juttatások : 13. havi bér, cafeteria, munkába járási támogatás
  • Modern, jól felszerelt irodát (kávé, gyümölcs, ásványvíz)
  • Próbaidő lejárta után Home Office lehetőség

Elvárásaink veled szemben:

  • Minimum középfokú végzettség (logisztikai szakirány előny)
  • Német nyelv középfokú ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, outlook)
  • Logikus gondolkodás
  • Jó szervezőkészség

Előnyöd van a többiekhez képest, ha az alábbiakkal rendelkezel:

  • angol vagy más idegen nyelv ismerete

Munkavégzés helye: Budaörs

Munkaidő: 8 óra

Szívesen csatlakoznál hozzánk? Akkor jelentkezz a noemi.kurcz@jslogistics.eu e-mail-címen fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével.

Várunk a J.S. Logistics Kft. csapatába!

TOVÁBBI TARTALMAK
ÍRJON NEKÜNK!

    Adataim elküldésével elfogadom a J.S. Logistics adatvédelmi szabályzatát.